Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia bez rejestracji możesz tego dokonać w serwisie całkowicie BEZPŁATNIE . Rejstreacja użytkownika w serwisie płatna 4 zł brutto. Rejestracja uzytkownika Pro 10 zł brutto. 

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM 60 dni – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność Transferuj.pl  3 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS 60 dni – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność Transferuj.pl 5 zł brutto płatności on-line.

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE 60 dni - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - Płatność Transferuj.pl 2 zł brutto płatności on-line.

 

 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

 

 

 

Koszt 3 punkty na 7 dni Płatność 2 zł płatności on-line.

Koszt 6 punktów na 7 dni Płatność 5 zł płatności on-line.

 


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

Portal Lubuszak.PL zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płtności online obsługuje serwis Transferuj.pl , Regulamin dostępny tutaj: Regulamin 

Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 60 dni.


 


Reklama
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp