Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia bez rejestracji możesz tego dokonać w serwisie całkowicie BEZPŁATNIE z wyłączeniem ogłoszeń towarzyskich - koszt 10zł brutto. Rejstreacja użytkownika w serwisie płatna 4 zł brutto. Rejestracja uzytkownika Pro 10 zł brutto. 

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM 30 dni – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność SMS 3.69 zł brutto lub 3 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS 30 dni – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność SMS 6,15 zł brutto lub 5 zł brutto płatności on-line.

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE 30 dni - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - Płatność SMS 2,46 zł Brutto lub 2 zł brutto płatności on-line.

 

 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

 

 

 

Koszt 3 punkty na 7 dni Płatność SMS 2,46 zł brutto lub 2 zł płatności on-line.

Koszt 6 punktów na 7 dni Płatność SMS 6,15 zł brutto lub 5 zł płatności on-line.

 


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Portal Lubuszak.PL umożliwia wygodne płatności online i SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 30 dni.

 

Portal Lubuszak.PL zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płtności online obsługuje serwis Transferuj.pl , Regulamin dostępny tutaj: Regulamin 

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay