Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia bez rejestracji możesz tego dokonać w serwisie całkowicie BEZPŁATNIE . Rejstreacja użytkownika w serwisie płatna 4 zł brutto. Rejestracja uzytkownika Pro 10 zł brutto. 

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM 60 dni – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność SMS 3.69 zł brutto lub 3 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS 60 dni – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – Płatność SMS 6,15 zł brutto lub 5 zł brutto płatności on-line.

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE 60 dni - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - Płatność SMS 2,46 zł Brutto lub 2 zł brutto płatności on-line.

 

 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

 

 

 

Koszt 3 punkty na 7 dni Płatność SMS 2,46 zł brutto lub 2 zł płatności on-line.

Koszt 6 punktów na 7 dni Płatność SMS 6,15 zł brutto lub 5 zł płatności on-line.

 


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Portal Lubuszak.PL umożliwia wygodne płatności online i SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer.

 Płatności SMS mogą być chwilowo nie dostępne. 

Portal Lubuszak.PL zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płtności online obsługuje serwis Transferuj.pl , Regulamin dostępny tutaj: Regulamin 

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 60 dni.Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay