Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kredyt odnawialny do 50 000 dla firm

10647
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: Idea Bank
Powiat: m. Częstochowa
Strona www: http://finansowe-1.blog.pl/
   
dodano: 2017.03.18
ważne do: 2017.09.14
wyświetleń: 205

Szczegóły oferty:

Kredyt FAIR - najtańszy kredyt dla firm według Totalmoney

 • Do 50 000 zł – wysoka kwota finansowania
 • 0 zł prowizji – bez kosztów na starcie
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę – duża elastyczność
 • Więcej o produkcie

  Kredyt FAIR to nisko oprocentowany kredyt na codzienne potrzeby Twojej firmy, dostępny jako limit w rachunku – minimalna kwota wynosi 1000 zł, zaś maksymalna aż 50 000 zł. Wniosek o atrakcyjny kredyt w Idea Banku złożysz online, bez wychodzenia z domu. Do wystawienia pozytywnej decyzji kredytowej nie wymagamy zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a środki mogą być na Twoim koncie firmowym nawet w dniu pozytywnej weryfikacji umowy. Kredyt FAIR to także kredyt bez prowizji za udzielenie oraz bez prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu.

  Kredyt FAIR to najtańszy kredyt dla firm według serwisu TotalMoney. Oprocentowanie wynosi 4,99% pod warunkiem zapewnienia wpływów na rachunek. Przejrzyste warunki, brak opłat na start, stała dostępność środków czy zero procent prowizji za wcześniejszą spłatę i rezygnację to czynniki, które zapewniły naszej ofercie pierwsze miejsce w rankingu portalu TotalMoney.

  Kredyt FAIR jest idealny dla firm, które potrzebują środków szybko i chcą mieć do nich wygodny dostęp. Do limitu dostaniesz konto bankowe z innowacyjną platformą do zarządzania firmą Idea Cloud. Za jej pośrednictwem nie tylko wykonasz przelewy czy założysz atrakcyjną lokatę. Platforma umożliwi Ci również wystawianie faktur, bezpieczne przechowywanie dokumentów oraz prognozowanie przepływów pieniężnych.

  W pakiecie otrzymasz także darmowy dostęp do Idea Hub – przestrzeni coworkingowej – a zarobione pieniądze wpłacisz w jednym z 1000 wpłatomatów w całej Polsce lub zamówisz ich odbiór dzięki usłudze Mobilny Wpłatomat.

  Kredyt FAIR jest udzielany na 12 miesięcy. Oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy w momencie wnioskowania nie posiadają aktywnego lub spłaconego kredytu w Idea Banku. Kredyt na działalność i rozwój firmy to świetny sposób na rozpoczęcie współpracy z nami.

  Sprawdź, jak przyjazny dla przedsiębiorcy może być bank.

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay