Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kamera cyfrowa Canon

11947
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Cyfrowe
Powiat: m. Warszawa
Strona www: http://foto-i-kamery.blog.pl/
   
dodano: 2017.08.05
ważne do: 2018.02.01
wyświetleń: 389

Szczegóły oferty:

Kompaktowa kamera wyposażona w obiektyw z 32-krotnym zoomem oraz funkcją zaawansowanego zoomu nawet 57x. Zapewnia wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości Full HD zapisywane na uniwersalnych kartach SDHC/SDXC. Model ten wyróżnia też wysoka jakość dźwięku, dopasowywanego do nagrywanej sytuacji.
Bezproblemowe nagrywanie i udostępnianie
Duży, jasny pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm zapewnia prostą, intuicyjną obsługą opuszkami palców, a lekka, kompaktowa konstrukcja umożliwia komfortowe nagrywanie.
Doskonała jakość
Szeroka gama zaawansowanych technologii zapewnia zachwycającą jakość wideo w rozdzielczości Full HD - niezależnie od tego, co nagrywasz. Kamera jest wyposażona w zaawansowany obiektyw z 57-krotnym zoomem umożliwiający nagrywanie odległych szczegółów z automatyczną funkcją pomocy w kadrowaniu przy powiększaniu, która utrzymuje obiekt w kadrze, oraz inteligentną stabilizację obrazu automatycznie przeciwdziałającą drganiom kamery i zapobiegającą rozmyciom obrazu.
Doskonały dźwięk
Funkcja wyboru scen audio wybiera jeden z 5 trybów i automatycznie optymalizuje ustawienia dźwięku, dopasowując je do danej sceny, dzięki czemu filmy brzmią tak dobrze, jak wyglądają.
Więcej na http://tc.tradetracker.net/?c=13714&m=971730&a=265705&r=&u=

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay