Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Poznaj siebie i swoje predyspozycje - Test osobowości PERSO.IN

16738
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: lubelskie
Firma: PERSO.IN - test osobowości
Powiat: m. Lublin
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
Telefon: 539555345
Strona www: https://perso.in/
   
dodano: 2019.08.09
ważne do: 2020.02.05
wyświetleń: 105

Szczegóły oferty:

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest Wielka Piątka. Wiarygodność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest ogromna. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

 

Jest to narzędzie naukowe, w pełni wiarygodny, przebadany na reprezentatywnej próbie Polaków. Ten najlepszy test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez wielu odbiorców, którzy sięgają po ten test bardzo często.

 

Polecamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do badania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

 

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech ,a także predyspozycji. 

 

PERSO.IN® to rzetelna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz do nas. PERSO.IN to rzetelny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.

Reklama
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp