Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań w wodzie udźwig 180 kg

16989
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Osoba: Edyta
Powiat: m. Warszawa
Telefon: 888999898
Strona www: magnesy.de
   
dodano: 2019.09.11
ważne do: 2020.03.09
wyświetleń: 129

Szczegóły oferty:

Przedmiotem oferty jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w nierdzewnej obudowie, do których wkręcane są śruby z uchem do liny.

 

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia skuteczniejsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

 

Dostępne magnesy do łowienia z uchwytem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

 

O NAS

 

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, uprzednio jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest wytwarzanie, import oraz sprzedaż silnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami z całego świata, dlatego możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku dawniej jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wymienić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne a także przeróżne inne magnesy na zamówienie.

 

Więcej informacji na naszej witrynie https://magnesy.de

telefon: +48 22 499 98 98

e-mail: bok@dhit.pl

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp