Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

TAJEMNICZY KLIENT

18268
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: podkarpackie
Firma: ABM Fast Solutions
Powiat: m. Rzeszów
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-222
Ulica: Broniewskiego
Telefon: 17 785 22 61
Strona www: http://fastsolutions.pl/oferty-pracy/
   
dodano: 2020.03.20
ważne do: 2020.05.19
wyświetleń: 16

Szczegóły oferty:

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie - w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych - poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako:

 

TAJEMNICZY KLIENT

 

Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja rozmaitych placówek handlowo-usługowych, np.: restauracji, banków, salonów, sklepów, itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce.

 

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego, praca audytora w charakterze tajemniczego klienta, tak naprawdę polega na robieniu tego, co wykonujemy na co dzień w sposób naturalny, czyli na byciu klientem w danej placówce, z tą różnicą, że tajemniczy klient ma z góry narzucone wytyczne i rzeczy, na które musi zwrócić uwagę.

 Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu.

 

Potrafisz wyciągać wnioski z obserwacji? Umiesz zainscenizować daną sytuację lub czujesz w sobie powołanie aktorskie? Zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się na naszej stronie: http://praca-fastsolutions.pl/oferty-pracy/audytor-tajemniczy-klient/

 

Po zarejestrowaniu się, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do zwizytowania danej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia.

 

Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Gwarantujemy elastyczne godziny pracy i możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych.

 

Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

 

 


Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp