Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE

18275
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: SACMI
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-437
Ulica: Zagaje 71
Telefon: 123957502
Strona www: http://sacmi.com.pl
   
dodano: 2020.03.22
ważne do: 2020.09.18
wyświetleń: 16

Szczegóły oferty:

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w efekcie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez wytwarzanie, transport, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie rozprowadzania produktu czy technologie automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej ilości urządzeń wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu przygotowywania, skonstruowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne straty z tego tytułu.

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp