Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Korzystny kredyt gotówkowy online lub w biurze

18515
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: mazowieckie
Firma: get money pl kredyty gotówkowe
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: https://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-got%C3%B3wkowe-po%C5%BCyczki
   
dodano: 2020.05.03
ważne do: 2022.04.23
wyświetleń: 27

Szczegóły oferty:

Remont, wakacje, zakup sprzętu… – powodów, dla których sięgamy po kredyty gotówkowe jest naprawdę wiele. Dziś ubieganie się o dodatkowe środki pieniężne jest niezwykle proste, gdyż w wielu przypadkach nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wiele banków i alternatywnych instytucji finansowych umożliwia bowiem składanie wniosków za pośrednictwem Internetu i transfer bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. Jak zatem wybrać najlepszą ofertę kredytową?

Jak wybrać korzystny kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe cieszą się od lat ogromną popularnością, czemu sprzyjają rekordowo niskie stopy procentowe oraz spora konkurencja na rynku. Wprawdzie kredyty są produktami zarezerwowanymi dla banków, jednak w przypadku zapotrzebowania na gotówkę można również skorzystać z pożyczek gotówkowych oferowanych przez liczne firmy pożyczkowe. Bez względu na podmiot, w którym będziemy się ubiegać o finansowanie, pamiętajmy, by przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznać się z jej warunkami. Porównując ze sobą poszczególne oferty warto sugerować się przede wszystkim rzeczywistą roczną stopą oprocentowania (RRSO) – w ten sposób szybko odrzucimy wszystkie niekorzystne oferty i skupimy swoją uwagę na tych najtańszych.

Kredyt gotówkowy online czy w biurze?

W dobie Internetu i towarzyszących nam na każdym kroku smartfonów, wnioskowanie o kredyt stało się prostsze niż kiedykolwiek. O ile kiedyś zmuszeni byliśmy do osobistej wizyty w placówce i przedstawienia wielu wymaganych dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody, o tyle dziś w wielu przypadkach całą procedurę przeprowadzimy online. Za pośrednictwem strony internetowej złożymy nie tylko wniosek, ale również prześlemy wszystkie niezbędne dokumenty. Na ich podstawie wybrana instytucja finansowa dokona oceny naszej zdolności kredytowej i wyda decyzję kredytową.

Woskowanie o kredyt za pośrednictwem https://www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe jest niewątpliwie szybsze i wygodniejsze. Nie wymaga bowiem wychodzenia z domu i dostosowywania się do godzin otwarcia placówek. Jest to jednak opcja dla osób zdecydowanych, które nie mają dodatkowych pytań i wątpliwości. Jeśli mimo wszystko cokolwiek jest dla nas niejasne, znacznie rozsądniej będzie odwiedzić placówkę osobiście i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości podczas rozmowy z doradcą.

Tani kredyt gotówkowy – czy to możliwe?

Kredyt gotówkowy w banku jest stosunkowo niedrogi, gdyż w zależności od wybranej oferty jego rzeczywisty koszt wynosi zwykle od kilku do kilkunastu procent. Oczywiście nie brak i takich ofert, dla których RRSO jest nawet dwukrotnie wyższe. Jeśli interesuje nas kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, będziemy zmuszeni do skorzystania z ofert alternatywnych instytucji pożyczkowych, gdyż banki nie są chętne do akceptowania zbyt wysokiego ryzyka. Biorąc pod uwagę wspomniane ryzyko, musimy być przygotowani na to, że koszt pożyczki w takiej sytuacji będzie odpowiednio wyższy. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na wysokość RRSO i ewentualne koszty dodatkowe. Porównując wszystkie dostępne możliwości szybko zorientujemy się, że pochopna decyzja może nas naprawdę dużo kosztować.

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp