Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Monter izolacji termicznej francja

18805
Cena: 8 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: lubuskie
Firma: In temporis
Powiat: m. Zielona Góra
Telefon: 603723949
   
dodano: 2020.06.26
ważne do: 2020.07.26
wyświetleń: 17

Szczegóły oferty:

 

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

 

 

 

Dla naszego klienta, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

 

 

 

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

 

 

 

Zakres obowiązków:

 

Praca na różnych obiektach przemysłowych: montaż i demontaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych (Armaflex), montaż blachy.

 

 

 

Wymagania:

 

·         Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych).

 

·         Doświadczenie w pracy z blachą.

 

·         Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz posiadanie auta na wyjazd.

 

·         Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS/ KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

 

 

 

 Oferujemy:

 

·         Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

 

·         Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

 

·         Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (minimalne wynagrodzenie miesięczne wynosi 8000 zł netto, możliwość uzyskania zarobków nawet do 13 000 złotych netto miesięcznie)

 

·         Możliwość pracy w nadgodzinach.

 

·         Dofinansowanie kosztów zjazdów do Polski co 3 miesiące w wysokości 220 €, kilometrówkę dla osób zmotoryzowanych.

 

·         Bezpłatne zakwaterowanie.

 

·         Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

 

·         Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

 

·         Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

 

 

 

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.

 

 

 

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest In Temporis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-410) przy ul. 1-go Maja 16A, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Jeżeli jest Pani/Pan kandydatem na pracownika informujemy, że podanie danych, o których mowa w przepisach prawa (przede wszystkim art. 22(1) Kodeksu Pracy), jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Mimo to ich nieprzekazanie może nam utrudnić kontakt z Panią/Panem, przeprowadzenie rekrutacji i zaproponowanie Pani/Panu ofert pracy w przyszłości. Jeżeli zaś jest Pani/Pan kandydatem na współpracownika na podstawie umowy prawa cywilnego informujemy, że podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych lub nieudzielenia zgód będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych i ofert w przyszłości.

 

Prosimy o umieszczenie w cv następującej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu wzięcia udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu lub innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 

 

 

 

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp