Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Węże gumowe

19310
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jaki mamy rok?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Osoba: Fagumit
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-437
Ulica: Zagaje 71/1
Telefon: 12 395 75 02
Strona www: http://sacmi.com.pl
   
dodano: 2020.09.17
ważne do: 2021.03.16
wyświetleń: 53

Szczegóły oferty:

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w skutek zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Podstawowym odcinkiem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez montaż, przywóz, aż po skutecznie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy rozprowadzania produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej rozpiętości urządzeń profesjonalnych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie wymyślania, opracowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i zupełnie dostosowanych do specyficznych wymogów występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest tworzenie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dostawcy pozyskać może w pełni automatyczną linię przemysłową, gdzie gotowy wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w przypadku uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć możliwe straty z tego tytułu.

Reklama
Znajdż nas na facebook Udostępnić swój apartament, pensjonat B&B itp