Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
kuchnie w zabudowie, meble na wymiar
Ogłoszenie

MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie

2131
Cena: 160,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Osoba: Krystian Witaszak
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 61-397
Ulica: os.Rzeczypospolitej 1/73
Telefon: 602774450
Strona www: www.multimag.pl
   
dodano: 2014.08.25
ważne do: 2018.09.03
wyświetleń: 111

Szczegóły oferty:

 Warto poznać opinie

http://www.multimag.pl/artykuly-77/fakty_mowia_dowody_krzycza.html

MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie ! Administratorzy budynków mieszkalnych i producenci warzyw ekologicznych, są zachwyceni działaniem wody uzdatnionej przez multimagi!

 Patenty : USA, EU,PL Światowe nagrody: Bruksela, Genewa, Budapeszt

 

Gdy mówią, że coś jest niemożliwe – my przedstawiamy fakty, dowody i opinie, które wykazują, że się mylą” ( BKM TRUST International)

 

Najnowsze rozwiązania techniczne, stosowane w instalacjach wodnych – potrzebują multimaga, aby zapewnić wodzie walory zdrowotne, usunąć kamień wodny , zwiększyć sprawność filtrów i urządzeń do uzdatniania wody, obniżyć zużycie środków chemicznych, zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej, poprawić smak, zapach i klarowność wody oraz zwiększyć wzrost kwiatów i warzyw.

MULTIMAG redukuje różne osady we wnętrzu urządzeń i instalacji wodnych, jako siedlisk groźnej bakterii Legionella.

Kamień wodny w instalacjach, zmniejsza przekrój przewodów oraz sprawność wymiany ciepła ze względu na złą przewodność cieplną, 20 razy mniejszą od stali.

Straty energii cieplnej spowodowane osadami kamienia wodnego wynoszą nawet 40 procent. Rosną koszty energii elektrycznej pobieranej przez pompy z uwagi na wzrost oporów przepływu wody.

W domach i w mieszkaniach, MULTIMAG chroni grzejniki i instalacje c.o. oraz grzałki pralek, ekspresów do kawy i czajników elektrycznych przed zarastaniem osadami węglanu wapnia, magnezu i żelaza. Ułatwia utrzymanie czystości i estetyki łazienek i kuchni.

W instalacjach pomp ciepła i systemów solarnych zapewnia lepszą drożność przewodów, poprawia wymianę ciepła i chroni przed awariami.

W wielu krajach świata stwierdzono obniżenie kosztów finansowych oraz znaczną poprawę jakości pracy kotłów wodnych i wymienników ciepła.

Naukowcy i praktycy wykazali, że woda uzdatniona magnetycznie ma bardzo korzystny wpływ na rozwój kwiatów i warzyw, gdyż przyspiesza metabolizm komórek i jest lepiej wchłaniana przez korzenie roślin.

Szczególnie docenili to producenci warzyw ekologicznych, którzy nie stosują środków chemicznych.

Korzystny wpływ wody magnetyzowanej na organizm człowieka potwierdzają badania naukowe, wykonane w USA, Chinach, Japonii, Rosji i w Australii. Stwierdzono rozszerzanie naczyń krwionośnych, zmniejszenie krzepliwości krwi, lepsze wychwytywanie tlenu, zmniejszenie poziomu cholesterolu, regeneracje tkanek i wydalanie toksyn.

Ludwik Pasteur twierdził, że 90 % chorób wypija człowiek z wodą !

http://www.multimag.pl

 

Cennik podany na stronie.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną przykładową.

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay