Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Biuro podatkowe

9322
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: opolskie
Firma: BiG Biuro Rachunkowe Beata Grondecka
Powiat: m. Opole
Miasto: Opole
Kod pocztowy: 45-410
Ulica: Drobiarska 2A lok.4 (biurowiec OCEO)
Telefon: 604611620
Strona www: http://www.big-biuro.pl/
   
dodano: 2016.11.29
ważne do: 2017.05.28
wyświetleń: 222

Szczegóły oferty:

Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy doświadczonego księgowego? Masz problem z rozliczeniem dochodów uzyskanych w innym państwie? Zapraszamy do odwiedzenia BiG Biura Rachunkowego w Opolu.

Koncentrujemy się na obsłudze osób fizycznych oraz małych i średnich firm, łącznie z tymi, które istnieją na rynku od niedawna. Nowi przedsiębiorcy mają zapewnioną bezpłatną pomoc w wyborze najbardziej korzystnej formy opodatkowania, a od już istniejących firm nie pobieramy żadnych opłat za czynności związane z przeniesieniem księgowości do naszego biura. Mamy doświadczenie w obsłudze różnych przedsiębiorstw, w tym jednoosobowych firm. Świadczymy szeroki zakres usług z dziedziny księgowości i obsługi kadrowo-płacowej. Specjalizujemy się też w rozliczaniu podatku dochodowego CIT i PIT oraz podatku VAT. Pomagamy także klientom, którzy chcą rozliczyć dochody zagraniczne.

Biuro powstało dzięki Beacie Grondeckiej - księgowej która posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości.

Reklama
Zareklamuj się
Znajdż nas na facebook Dotpay